Кошик
12 відгуків
ООО «ТД Евробудпостач»

Фарба для розмітки доріг.

Фарба для розмітки доріг.

02.01.18

На ринку лакофарбових матеріалів (ЛФМ) сьогодні найбільш затребуваною є органо-розчинна дорожня фарба для розмітки, ГОСТ 13508 і ГОСТ 23457. Її внесок у підтриманні безпечного руху транспортних потоків на дорогах сьогодні важко переоцінити. Що стосується її складу, так він такий же, як і у звичайній емалі, але має спеціальні подрібнені пігменти та добавки. Ці наповнювачі можуть відразу впроваджуватися в розчин, або поставлятися окремо.

   Фарба для нанесення дорожньої розмітки, купити яку пропонує компанія Евробудпостач ТД, містить такі добавки у вигляді дрібних порожнистих скляних кульок. Ці вкраплення, завдяки ефектам світлопереломлювання і відображення, надають покриттю виняткові світловідбиваючі властивості, що дуже важливо в темний час доби.

   До середины прошлого века в нашей стране разметка дорожных покрытий применялась крайне редко. И только после 80-х годов, когда наши дороги начали приобретать боле цивилизованный вид, начали производиться все необходимые для этого материалы. Их изготавливали на нитроцеллюлозной основе, что негативно отражалось на их прочности и долговечности. А экономия материалов заставляла наносить их тонким слоем, так как дорожные службы зачастую не знали где купить краску для дорожной разметки. И только в 21-м веке ситуация изменилась.

Посилення вимог до безпеки руху вивело виробництво цього виду ЛФМ в окремий напрямок. І тепер ці вироби ретельно стандартизуються як за складом, так і за технологічними характеристиками. Основні з них: яскравість, зносостійкість і час висихання. Наша дорожня фарба для розмітки, ціна якої попередньо уточнюється, представлена в трьох основних кольорах: білий (основна), жовта і червона. Наноситься вона шаром певної товщини за допомогою дорожньо-розмічальних машин.

+380632337953
+380444015445
+380442337953
+380679310660
Україна Київ ул. Николая Трублаини, 2-а, оф. 217.
ООО «ТД Евробудпостач»
Наталия Анатольевна Стадник